KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14342072
nr 1434 2072
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholm. Signerad, numrerad 94/360, daterad -71. Bildmått: 24x40, yttermått inklusive ram: 36x53 cm
måndag 29 november 2021
kl 19:03:20
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén